Podlahy dobře

Naše firma se zabývá kompletní realizací litých podlah na bázi síranu vápenatého a na bázi cementového pojiva. Jejich aplikaci provádíme nejčastěji v rodinných a bytových domech.

O naší firmě

Provádíme podlahy, které maximálně zkvalitní a urychlí proces výstavby rodinných a bytových domů. Jedná se o lité podlahy bez nutnosti přípojky vody a elektrické energie. Podlahy provedené s maximální rychlostí a zároveň šetrné ke svému okolí a životnímu prostředí.

Používané typy směsi naprosto splňují ta nejpřísnější kritéria kladená na současné stavebnictví. Bez kvalitní lité podlahy dnes prakticky nelze provádět moderní výstavbu.

Hlavní oblastí našeho působení je region Vysočina, konkrétně okolí města Třebíč. Na našem kontě jsou již desítky realizovaných podlah a nespočet spokojených zákazníků. Aplikací litých podlah se zabýváme již od roku 2000.

Od původního čerpání směsi z přistaveného sila, přes aplikaci pytlovaného anhydritu jsme postupně přešli na systém, který je maximálně ohleduplný k zákazníkovi, tak k okolí jeho výstavby i životnímu prostředí.

Proč volit nás

Lité podlahy představují novou generaci kvalitních podlahových hmot pro vnitřní použití. Na stavbu se dopravují autodomíchávačem a na samotné místo ukládky se dopravuje čerpadlem. Není tudíž potřeba zdroj vody ani el. energie. Nalití podlahy cca 150 m2 netrvá zpravidla déle než 1,5 hodiny od příjezdu čerpadla na stavbu po ukončení prací. Tudíž denně můžeme realizovat i 1000m2 kvalitních podlah.

V oblasti stavebnictví máme mnohaleté zkušenosti. Zakládáme si na rodinném přístupu v oblasti komunikace se zákazníkem. Po oslovení vypracujeme cenovou nabídku. Preferujeme však osobní kontakt před anonymní komunikací po internetu či mobilní sítí. Se zákazníky zůstáváme v kontaktu i po dokončení zakázky ohledně poskytování různých rad a doporučení nezřídka mimo oblast námi provedené zakázky.

Dodáváme zásadně produkty schválené a splňující požadavky ČSN. V případě dodávek litých podlah se jedná o směsi připravované pomocí moderní, počítačem řízené technologie přímo ve výrobním závodě a dopravovaném na místo bez jakýchkoliv vnějších zásahů. Používáme kvalitní materiály firmy Českomoravský beton