Betonový litý potěr

Provádíme lité potěry od výrobce Českomoravský Beton Anhyment a Cemflow.

ANHYMENT – litý anhydritový potěr

Litý anhydritový potěr představující vyspělou generaci podlahových hmot pro vnitřní použití především v rodinných domech, bytové a občanské výstavbě.
Vyniká vysokou tekutostí a absencí pórů, takže dokonale vyplní veškeré prostory mezi trubkami či kabely podlahového topení. Dochází tak k rychlejšímu průchodu tepla konstrukcí a snížení nákladů na vytápění.

ANHYMENT je vyráběný v souladu s požadavky ČSN EN 13813. Umožňuje provedení podlahové konstrukce s tolerancí rovinnosti ±2 mm na 2 m. Vytváří tedy optimálně rovnou plochu pod finální nášlapnou vrstvu bez nutnosti vyztužení.

Cementový litý potěr CEMFLOW

Lze použít jako potěr oddělený od podkladu fólií, potěr na izolační vrstvě, potěr pro plovoucí podlahy nebo potěr pro podlahové topení. Potěr lze použít také jako finální pochozí podlahu.
Cementový litý potěr CEMFLOW je vhodný pro zalití podlahového topení, finální pochozí podlahu, rekonstrukci starých podlah a prostor s vyšší vlhkostí, podlahy v dřevostavbách nebo potěry pro garážové stání.

CEMFLOW je potěr vyráběný na betonárnách dle spolehlivě ověřených receptur z průběžně kontrolovaných vhodných vstupních materiálů. Kvalita vlastního potěru – složení a vlastnosti v čerstvém stavu jsou zaručeny výrobcem.