ANHYDRITOVÝ LITÝ POTĚR

Podlahy dobře Třebíč

Anhydritová podlaha = samonivelační podlaha vhodná pro všechny interiéry rodinných domů, bytových zástaveb, administrativních budov i budov občanské vybavenosti, ale taktéž rekonstrukcí  a oprav starších budov.

Mezi hlavní výhody anhydritu patří:

  • Rychlá aplikace bez nutnosti dilatačních spár
  • Vysoká pevnost bez ocelové výztuže
  • Vhodný pro teplovodní i elektrické systémy
  • Vytváří dokonale rovné podlahy
  • Významné urychlení výstavby
  • Možnost realizace i v místech s již dokončenými okolními prostory
  • Vysoká pevnost v tlaku

Naše firma používá výhradně produkt Anhyment výrobce Českomoravský beton. Anhyment je litá podlahová směs na bázi síranu vápenatého se samonivelačním účinkem, umožňují srovnání podlahových konstrukcí s tolerancí 2 mm na 2 m. Vytváří dokonale rovnou plochu pod finální nášlapnou vrstvu (koberec, dlažba, PVC, parkety...).

Anhyment se vyrábí pomocí moderní, počítačem řízené technologie, na stavbu se dopravuje autodomíchávačem. Ukládka probíhá čerpáním, na místě nezůstávají zbytky nespotřebovaného materiálu. Je tudíž šetrný k již upraveným plochám (zahradám apod.), na stavbě také není potřeba mít zdroj vody a elektrické energie.

Cena lité podlahy nelze jednoznačně vyčíslit. Na její konečnou výši má vliv celá řada faktorů. Cena za m3 směsi se liší dle dopravní vzdálenosti, spotřebě materiálů, délky čerpání směsi, dle plochy   a tloušťky podlahy. Na každou poptávku je potřeba zpracovat konkrétní cenovou nabídku. Pokud máte zájem o realizaci lité podlahy, kontaktujte nás a my Vám pošleme cenovou nabídku zdarma.

zpět na produkty
Podpořte nás facebook youtube
Kontakt Slavičky 9, 675 01 Vladislav
tel.: 724 461 092
Tvorba www stránek - webhosting, webdesign, redakční systém, e-shop - McRAI s.r.o.
Náš partner: DDSTAV